Filter op
Terug naar overzicht

Storing SFYN-mail

Momenteel zijn onze emailadressen eindigend op @sfyn.nl minder goed bereikbaar door een technisch probleem. We streven ernaar dit zo snel mogelijk op te lossen. Voor direct contact, bel met ons op 088-5983777

Per mail zijn we momenteel via de volgende adressen bereikbaar:

info@slowfoodyouthnetwork.nl

Jorrit Kiewik (directeur SFYN Nederland) jorrit@slowfoodyouthnetwork.nl
Marieke Creemers (coördinator SFYN Academie) academie@slowfoodyouthnetwork.nl
Lisa de Koning (Productieleider) lisa@slowfoodyouthnetwork.nl
Hilde Segond von Banchet (communicatie) hilde@slowfoodyouthnetwork.nl

SFYN Nederland bestuur:
Katja Baldus (voorzitter) katja@slowfoodyouthnetwork.nl
Emma van de Eynde (secretaris) emma@slowfoodyouthnetwork.nl
Sem Roefs (penningmeester) sem@slowfoodyouthnetwork.nl
Pieter van Hout (algemeen bestuurslid) pieter@slowfoodyouthnetwork.nl
Amber Harms (algemeen bestuurslid) amber@slowfoodyouthnetwork.nl

SFYN Regio’s:
SFYN Amsterdam amsterdam@slowfoodyouthnetwork.nl
SFYN Arnhem/Nijmegen arnhemnijmegen@slowfoodyouthnetwork.nl
SFYN Brabant brabant@slowfoodyouthnetwork.nl
SFYN Deventer deventer@slowfoodyouthnetwork.nl
SFYN Fryslân fryslan@slowfoodyouthnetwork.nl
SFYN Groningen groningen@slowfoodyouthnetwork.nl
SFYN Maastricht maastricht@slowfoodyouthnetwork.nl
SFYN Rotterdam rotterdam@slowfoodyouthnetwork.nl
SFYN Twente twente@slowfoodyouthnetwork.nl
SFYN Utrecht utrecht@slowfoodyouthnetwork.nl
SFYN Zwolle zwolle@slowfoodyouthnetwork.nl

// beeld: Markus Spiske